Marek Trzeciak - fotografia przyrody
Marek Trzeciak - fotografia przyrody
  
Losowe zdjecie  

[nr 3449 ]

Warto odwiedzic  
  
Prawa autorskie  

Kilka słów na temat praw autorskich.

Wszystkie fotografie, które znajdują się na stronie www.marektrzeciak.pl są moją wyłączną własnością intelektualną i są chronione polskim prawem autorskim.

W przypadku prezentowanych na stronie zdjęć innych Autorów (zwykle pamiątkowych, przedstawiających moją osobę) posiadam ich zgodę na publikacje na mojej stronie.

Zawartość tej strony może być wyświetlana jedynie za pomocą przeglądarki internetowej.

Zawartość tej strony nie może być kopiowana, przesyłana, publikowana, reprodukowana, przechowywana i zmieniana w jakikolwiek sposób bez pisemnej zgody autora, odpowiedniej umowy lub licencji.

Autorem oprogramowania strony oraz właścicielem praw autorskich do niego jest Michał Ludwiczak.

Jak już w innym miejscu wspomniałem, prezentowane na stronie zdjęcia to tylko niewielka część mojego fotograficznego archiwum. Posiadam w nim również kilka tysięcy zdjęć wykonanych na profesjonalnych materiałach diapozytywowych małoobrazkowych oraz średnioformatowych. Te ostatnie - z reguły w formacie 6 x 6 cm.

W przypadku zainteresowania wykorzystaniem prezentowanych na stronie zdjęć, bądź wyszukaniem czy zrobieniem innych - proszę o kontakt:

mail: mtrzeciak (at) poczta.onet.pl

     (c). 2010. Wszelkie prawa zastrzezone. Projekt i wykonanie serwisu: Michal Ludwiczak
Właścicielem praw do zdjęć opublikowanych w serwisie jest Marek Trzeciak. Kopiowanie i wszelkie wykorzystywanie bez jego zgody jest zabronione pod rygorem odpowiedzialności prawnej.